Liekninanti žolė. Liekninanti arbata

Šiandien mes stengsimės daugiau papasakoti apie šį augalą. Šio augalo nauda ir žala yra gerai ištirta, o tai leidžia jį naudoti maisto pramonėje, kosmetologijoje, tačiau ši žolė yra labiausiai paklausi medicinoje.

Moteriškus negalavimus padės įveikti moterų žolelės — rasakila ir kraujažolė, sako sveikos gyvensenos ir vaistažolių žinovė Nijolė Degutienė.

Nuorodos kopijavimas

Anot jos, abi šios vaistažolės moterims gali ypač padėti tuomet, kai kamuoja menstruacijų sutrikimai. Ji esą puikiai reguliuoja ir teigiamai veikia būtent moterų organizmo funkcijas.

greitai mesti svorį vasarą

Moterys gali gerti rasakilos arbatą jau nuo trečiojo nėštumo mėnesio. Anot jos, prie moterų vaistažolių priskiriama ir kraujažolė, kuri tinka įvairaus amžiaus moterims.

  • Žolė apetitui mažinti.
  • Dekoratyvinės žolės Sode - Kraštovaizdžio Idėjų | Išorinis dizainas
  • Numesti svorio nuo mano juosmens

Ji sako, kad paprastųjų žolelių paruošimas nesudėtingas — vieną arbatinį šaukštelį džiovintų vaistažolių reikėtų užpilti ketvirčiu litro vandens. Visas žolių arbatas specialistė rekomenduoja gerti pusę valandos prieš valgį.

prarasti faktinius kūno riebalus

Daugiau liekninanti žolė turintys augalai — veiksmingesni Vaistažolių žinovės teigimu, dar viena moterims naudinga vaistažolė yra trikertė žvanginė — paprasta žolelė, renkama iki pat šalnų. Taip pat moterims naudingos ir geltonžiedės bei baltažiedės notrelės, geriau žinomos kaip netikrosios dilgėlės.

riebalų degintojo pakaitalas

Geltonžiedžių poveikis, N. Degutienės žiniomis, stipresnis, nes gamtoje daugiau spalvos turintys augalai — veiksmingesni. Tai taip pat yra inkstų žolė.

Tradicinės medicinos tyrinėtojai atrado tokį stevijos poveikį žmogaus organizmui: Suaktyvina regeneracinius ląstelių procesus; Stevijos lapai padeda sumažinti cholesterolio ir cukraus kiekį kraujyje; Gerina virškinimo trakto, kepenų veiklą; Neleidžia vystytis piktybiniams navikams; Normalizuoja aukštą kraujospūdį, stiprina kapiliarų sieneles; Stabilizuoja medžiagų apykaitos procesus, stiprina imuninę sistemą; Turi antibakterinį poveikį; Naudojamas kvėpavimo takų ligoms gydyti; Pagerina nagų, plaukų ir odos būklę; Padeda atsikratyti žalingų įpročių priklausomybė nuo alkoholio ir rūkymo ; Apsaugo nuo apnašų ir dantų ėduonies. Augalą rekomenduojama naudoti sergant įvairiomis ligomis.

Specialistė ragina nepamiršti ir amalo, kurį galima gerti menopauzės periodu net keletą metų. Tačiau ši vaistažolė vartojimui paruošiama kiek sudėtingiau ir užpilama šaltu vandeniu. Vienas šaukštelis tų miltelių vienai stiklinei vandens.

Iš vakaro užpilama šaltu vandeniu, o ryte pašildoma. Ji taip pat pažymi, kad amalas labai gerai reguliuoja ir kasos veiklą bei kraujospūdį. Senovinis žolių mišinys moterims N. Degutienė primena, kad yra žolelių, kurių negalima vartoti ilgiau nei liekninanti žolė savaites, tačiau jos minėtas vaistažoles galima vartoti ilgai.

gaubtinės žarnos drėkinimas padeda numesti svorio

Jas, pasak specialistės, reikia gerti mažiausiai dešimt dienų, galima dvi savaites ar ilgiau. Arbatinis tokio mišinio šaukštelis užpilamas puodeliu karšto vandens ir geriamas kasdien, pusę valandos prieš pusryčius. Kantriai geriame daug laiko.

kaip numesti svorio kai jūsų 46