Boksininkai meta svorį, Pasvalyje kovojo penkių šalių boksininkai - Bokso federacija

Boksininkai visada yra alkani. O didina raudona, geltona ir oranžinė spalvos. Boksininkas E.

Sensacija A. Finaluose boksininkai meta svorį 9 Lietuvos boksininkai meta svorį.

Taigi, norime pasiūlyti keletą patarimų, kurie leis pamažu atsikratyti antsvorio be ypatingų pastangų.

Didžiausią staigmeną pusfinalyje pateikė Lietuvos čempionas Gilvinas Lukošiūnas. Svorio kategorijos iki 64 kg pusfinalyje lietuvis po atkaklios kovos taškais nugalėjo m.

boksininkai meta svorį liekninančios įmonės kzn

Europos čempioną, m. Europos čempionato prizininką ir Londono olimpinių žaidynių dalyvį Pavelą Iščenko iš Izraelio. Finale G. Lukošiūnas susitiks su Čekijos čempionu Petru Novaku, kuris pusfinalyje įveikė estą Semioną Kamaniną.

boksininkai meta svorį 44 ir stengiasi numesti svorį

Pusfinalio barjerą įveikė Lietuvos čempionatų rekordininkas Marius Vyšniauskas. Net 16 kartų šalies čempionu tapęs M. Vyšniauskas svorio kategorijos iki 52 kg pusfinalyje vieningu teisėjų sprendimu taškais nugalėjo lenką Przemyslovą Jančiuką.

Čempiono titulą ginantis M. Vyšniauskas finale pirštines surems su Deimantu Baravyku, kuriam pusfinalyje be kovos įskaityta pergalė prieš latvį Danielsą Klaperį.

VTS_28_anekdotaijums.lt

Svorio kategorijoje iki 69 kg pusfinalyje pralaimėjimą patyrė Saimonas Banys. Lietuvis taškais pralaimėjo Izraelio atstovui Miroslavui Iščenko.

boksininkai meta svorį riebalų deginimas be svorių

Svorio kategorijos iki 75 kg pusfinalyje Lietuvos čempionas V. Balsys taškais įveikė Suomijai atstovaujantį Muhammadą Abdilrasooną. Jau trečio čempiono titulo iš eilės siekiantis V. Balsys finale pirštines surems su čeku Milošu Bartulu, kuris pusfinalyje pranoko lietuvį Aleksandrą Mironovą.

• Patarimai kaip numesti riebalus iš rankų
  • Mairis Briedis gins pasaulio bokso čempiono titulą Go3.
  • Sensacija A. Šociko bokso turnyre – lietuvis nukovė Europos čempioną
  • Paprasti būdai, kaip numesti kelis kilogramus, Svorio metimas paskutinės naujienos
  • Mairis Briedis gins pasaulio bokso čempiono titulą - DELFI Sportas
  • Kaip deginti riebalus o ne numesti svorio

Svorio kategorijoje iki 81 kg pusfinalyje susitiko Lietuvos ir Estijos čempionai. Lietuvis P. Zujevas taškais pranoko estą Aasą Stiveną.

boksininkai meta svorį kojų svoriai padeda numesti svorį

Nugalėtojo titulą ginantis P. Zujevas finale susitiks su Mateušu Kovalčyku. Lenkas pusfinalyje po atkaklios kovos įveikė Lietuvos vicečempioną Robertą Liorančą.

boksininkai meta svorį svorio netekimas ir virškinimo problemos

Šociko turnyre pergale debiutavo vienas perspektyviausių Lietuvos boksininkų etis Aras Dūdėnas. Europos jaunimo čempionato prizininkas pusfinalyje po atkaklios kovos nugalėjo Lenkijos čempioną Vitoldą Liseką.

boksininkai meta svorį ar suši padės numesti svorio

Svorio kategorijoje iki 91 kg finale A. Dudėnas kovos su Dariumi Vaišnorovičiumi. Lietuvos boksininkų pusfinalio kovoje, D. Vaišnorovičius taškais pranoko Tomą Olberkį.

Nuorodos kopijavimas

Svorio kategorijos virš 91 kg finale pirštines surems du Lietuvos boksininkai. Pasaulio kariškių sporto žaidynių prizininkas Algirdas Baniulis pusfinalyje po atkaklios kovos įveikė Škotijos čempioną Nicholą Campbelą.

Finale Lietuvos čempionas A. Baniulis susitiks su Jonu Jazevičiumi.

Pasvalyje kovojo penkių šalių boksininkai balandžio 03 Trečią kartą Pasvalyje surengtas tarptautinis turnyras, kuriame kovojo net boksininkų iš penkių šalių — Lietuvos, Latvijos, Estijos, Suomijos ir Airijos. Varžybos vyko įvairiose amžiaus grupėse — jaunučių, jaunių, jaunimo, taip pat suaugusių ir merginų. Turnyro puošmena tapo svorio kategorijos iki 69 kg finalas. Vienas iš Lietuvos jaunimo rinktinės lyderių Saimonas Banys jau pirmame raunde pasiuntė latvį Viktorą Kogajį į nokdauną. Žiūrovų audringai palaikomas pasvalietis nemažino apsukų ir trečiame raunde po galingų smūgių varžovui teisėjas dar dukart skaičiavo nokdauną ir kovą nutraukė anksčiau laiko.

Pusfinalyje J. Jazevičius nugalėjo m. Šiais metais A. Šociko turnyre kovas pradėjo daugiau negu pusė šimto boksininkų iš 9 valstybių.